Vzdorovali jsme téměř tři čtvrtiny, ale bez pivotů se na špičkové úrovni hrát nedá... Vítězný návrat Satoranské Jednou z hvězd zápasu byla i bývalá hráčka Slovanky Monika Satoranská, která byla druhou nejlepší střelkyní vítězek. Brňanky, které hladce zvládly první letošní vzájemný duel na domácí palubovce, vletěly do duelu s jasným cílem, který začaly naplňovat hned od úvodu. Prohrávaly jen v prvních minutách a od třetí minuty se dostaly do vedení nadobro. Úsek mezi třetí a osmou minutou ovládly hráčky KP 14:2 a dostaly se dvouciferného vedení. Slovanka sice ve druhé čtvrtině po náporu srovnala skóre, ale do přestávky už zase pět bodů ztrácela. Definitivní zlom nastal ve třetí desetiminutovce, kde se Brňanky dostaly znovu do desetibodového vedení, a to už nepustily. Nejlepší z pěti dvouciferných střelkyň vítězek byla se 16 body veteránka Ilona Burgrová, Satoranská se do bývalého působiště vrátila dvanácti body a poosmé za sebou dala dvouciferný počet bodů. Nejlepší hráčkou Slovanky byla se 13 body Denisa Harapesová.