Slovanka MB - Sokol Nilfisk Hradec Králové 58-71 Prvním soupeřem v odvetách byl silný Hradec, kdy nás v prvním kole deklasoval o 60 bodů. Možná podcenění, rozhodně náš soustředěný výkon hosty zaskočil když byla první čtvrtina naprosto vyrovnaná. Bohužel nám vyšla druhá čtvrtina a hosté si vytvořili až 20 bodový rozdíl. Ovšem ve třetí čtvrtině naše hráčky zabojovaly a zahrály proti výbornému soupeři jednu z nejlepších 3.čtvrtin a utkání se zdramatizovalo. Dokonce jsme v poslední části snížili až na -5. Škoda pak několika vyloženě 100% šancí z pod koše a za tyto nedané tutovky nás soupeř trestal. Nicméně za výkon si zaslouží absolutorium obě rozehrávačky Harapesová s Motyčákovou když Moty dvakrát vyškolila svého obránce jako v minižácích. Citelně nám chyběly Opočenská s Vorlovou, ale i tak jsme z výkonu a předvedené hry spokojeni. Ve středu nás čeká Český pohár v 19,00 Škoenergo Mladá Boleslav vs Slovanka MB.