3. kolo - nadstavba sk. "B" - domácí utkání s BK Strakonice - U19 Chance

28.07.2020

V zápase dvou týmů, které už jistě přijdou o play off Slovanka jasně přehrála Strakonice 99:54. Domácí hráčky v jasném průběhu ani jednou neprohrávaly a od úvodu druhé čtvrtiny měly nad zápasem jednoznačnou kontrolu. Díky skvělé třetí čtvrtině, ve které nasázely 34 bodů, se dostaly do vedení až o 45 bodů a oba celky tak mohly dát dostatek hracího prostoru lavičce. Nejkomplexnější výkon Slovanka MB rozebrala BK Strakonice-U19 Chance v poměru 99:54 a hned několik jejích hráček dostalo prostor vyniknout. Zkušená rozehrávačka Kateřina Bartoňová se blýskla 13 body, 11 asistencemi a sedmi doskoky. Jedná se o jeden z jejích nejlepších výkonů v tomto ročníku. Nejzářivější průlom Lucie Svatoňová pak Slovance proti Strakonicím pomohla 10 body, devíti asistencemi, čtyřmi doskoky a třemi bloky. Pro čerstvě šestnáctiletou hráčku skvělý počin, tři vylepšená osobní maxima a jedno vyrovnané.